توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
مجله شفاهي

درباره  مجله شفاهی
ریاضیات فرهنگی گسترده دارد. یکی از نیاز‌های هر ریاضی‌دان آشنایی با این فرهنگ است. مجله شفاهی فعالیتی است که توسط جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده‌ علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده است و هدف اصلیِ آن افزایش دانش عمومیِ افراد در زمینه‌های گوناگون ریاضیات است. مخاطبین اصلیِ مجله شفاهی دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند. از دیگر اهداف مجله‌ شفاهی، گسترش ارتباط و همکاریِ علمی خصوصاً در بین رشته‌های مختلف در دانشکده و افزایش روحیه‌ جمعی از طریق مشارکت اساتید و دانشجویان است. در هر شماره‌  مجله‌ شفاهی تعدادی سخنرانی ریاضی ارائه خواهد شد که مشخصه‌ اساسیِ آن‌ها توصیفی بودن در عین فنی بودن و کیفیت بالای علمیِ آن‌ها است. از آن‌جا که تولید چنین سخن‌رانی‌هایی دشوار است، یکی از راه‌برد‌های مجله شفاهی استفاده از مقالاتِ نشریات مکتوبی است که معیار‌های مورد نظر را دارند. مجله‌ شفاهی از مقولات جنبی ریاضی هم غافل نمی‌ماند. به همین منظور در هر شماره نشستی با موضوعاتی چون آموزش، پژوهش، تاریخ و فلسفه ریاضی و نقد و بررسی نشر، اخبار و موضوعات روز جامعه‌ ریاضی برگزار می‌شود.

مجله شفاهی کجا و چه زمانی برگزار می‌شود؟
مجله شفاهی چهارشنبه آخر هر ماه در اتاق اساتید دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود. مجله ساعت ۱۴ شروع می‌شود و تا ساعت ۱۹ طول می‌کشد.
 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research