توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
9امین کنفرانس نظریه گروه‌های ایران

نهمين کنفرانس سالانه نظريه گروه‌ها در تاريخ ۱۳تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ به مدت سه روز در دانشگاه کاشان برگزار خواهد شد.

 

اين کنفرانس از مجموعه همايش‌هايی است که هر ساله با همکاری انجمن نظريه گروه‌های ايران برپا می‌شود. کميته برگزارکننده کنفرانس افتخار دارد محققين فعال در زمينه نظريه گروه‌ها را جهت شرکت در اين کنفرانس دعوت کند. ثبت نام کنفرانس در شهريور سال جاری آغاز خواهد شد و اطلاعات کامل درباره مکان کنفرانس، اقامت، حق ثبت‌نام و ساير موارد در همان زمان و در اين سايت منتشر خواهد شد. کنفرانس نظريه گروه‌های ايران از سال ۱۳۸۴با هدف بهتر کردن ارتباط علمی محققين و دانشجويان رشته نظريه گروه‌ها آغاز شده است. اين کنفرانس همچنين قصد ايجاد فضای تبادل افکار در زمينه‌های گوناگون نظريه گروه‌ها را دارد.

مهمترين هدف اين کنفرانس فراهم کردن يک فرصت استثنايی برای گردهم آمدن متخصصين، علاقمندان و دانشجويان گرايش نظريه گروه‌ها در يک محيط دوستانه و صميمی برای تبادل افکار و آشنايی با آخرين پژوهش‌ها در نظريه گروه‌ها می‌باشد. با توجه به شرکت تعدادی از رياضيدانان برجسته از کشورهای فرانسه، مجارستان و چين، اين کنفرانس فرصتی مغتنم برای دانشجويان دوره‌های تحصيلات تکميلی است تا بتوانند از راهنمايی‌های ارزنده اين مهمانان استفاده نمايند.

آخرين مهلت ارسال اصل مقالات: 1 آذر 1395

محورهای همایش :

نظریه هندسی و ترکیبیاتی گروه

  • نظریه گروه‌های متناهی و نمایش‌های آن‌ها
  • نظریه گروه‌های نامتناهی
  • مسایل الگوریتمی در گروه‌ها و زبانهای صوری هندسه جبری روی گروه‌ها
  • جبر لی و روش حلقه های لی
  • نظریه مدل گروه‌ها
  • تعمیم‌ها
  • کاربردها در سایر شاخه‌های علوم و فناوری (گروه‌های کریستال، رمزنگاری بر مبنای نظریه گروه، گروه‌های کوانتومی، محاسبات کوانتومی)
     

 

 

 

 

 

9امین کنفرانس نظریه گروه‌های ایران

13-15 بهمن 1395، دانشگاه کاشان

 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research