توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
کنفرانس دانش‌آموزی اروپا در ریاضیات و علوم
کنفرانس دانش‌آموزی اروپا در ریاضیات و علوم

17-13 مارس 2019

Phahos/ قبرس

مکان: هتل تابستانه روستای آلیاتون

WWW.euromath.org, WWW.euroscience.info

 

دانش آموزان  18-9 ساله از هر مدرسه اروپایی یا غیر اروپایی علاقه مند به حضور در این کنفرانس با یا بدون ارائه، باید نسبت به تهیه و ارائه چکیده اقدام نمایند. این کنفرانس متشکل از چندین کارگاه آموزشی خواهد بود و جلسات چندین موضوع مختلف را پوشش می دهد.

آخرین مهلت ارسال چکیده برای EUROMATH و EUROSCIENCE 15 ژانویه 2019می باشد.

 

مسابقات دوره EUROMATHو EUROSCIENCE:

  • MATHFactor اروپا 2019: قهرمان تبادل ارتباطات ریاضیات جوانان2019   شوید، در سه دقیقه دانش خود در درس ریاضی مبادله کنید و از استعداد ارتباطی خود برای تحریک قدرت تخیل عموم استفاده کنید، ایده های ریاضی خود را برای دیگر همکلاسی های خود و حتی غیرمتخصصان بیان کنید.
  • MATHeatre اروپا 2019: قهرمان نمایش ریاضیات جوانان 2019 شوید، بین 5تا12دقیقه از طریق یک بازی نمایشی اطلاعات علومی خود را مبادله کنید و از استعداد نمایشی خود برای تحریک قدرت تخیل عموم استفاده کنید، ایده های ریاضی خود را با دیگر همکلاسی های خود و حتی غیرمتخصصان در میان بگذارید.
  • مسابقه طراحی MATHPoster اروپا 2019: از دانش آموزان 9تا 18 ساله دعوت می شود در این مسابقه شرکت کنند. انتظار می رود پوسترها در طول پروسه ثبت نام کنفرانس EUROMATH و EUROSCIENCE برای رقابت، ارائه شوند. پوسترها می توانند در اندازه های A2 یا A3، رنگی و یا سیاه و سفید باشند.
  • SCIENCEFactor اروپا 2019: در 3دقیقه دانش خود در درس علوم را تبادل اطلاعات کنید و از استعداد ارتباطی خود برای تحریک قدرت تخیل عموم استفاده کنید، ایده های علومی خود را بادیگر همکلاسی های خود و غیر متخصصان در میان بگذارید.
  • SCIENCETheatre اروپا 2019: قهرمان نمایش علوم جوانان 2019 شوید، بین 5 تا 12 دقیقه از طریق یک بازی نمایشی اطلاعات علومی خود را مبادله کنید و از استعداد نمایشی خود برای تحریک قدرت تخیل عموم استفاده کنید، ایده های علومی خود را با دیگر همکلاسی های خود و غیر متخصصان در میان بگذارید.
  • مسابقه SCIENCEPresentation اروپا 2019: دانش آموزان ارائه دهنده کارهای علمی، شانس شرکت در بهترین ارائه در ریاضیات را دارند.
  • مسابقه طراحی SCIENCEPoster 2019: از دانش آموزان 9تا18 ساله دعوت می شود در این مسابقه شرکت کنند. انتظار می رود پوسترها در طول پروسه ثبت نام کنفرانس EUROMATH و RUROSCIENCE برای رقابت، ارائه شوند. پوسترها می توانند در اندازه A2 یا A3، رنگی و یا سیاه و سفید باشند.

 

محل اقامت

محل اقامت خود را برای کنفرانس EUROMATH 2019  از طریق وب سایت ما با قیمت های ویژه شرکت کنندگان EUROMATH و EUROSCIENCE رزرو کنید. بعد از رزرو از طریق سیستم، وعده های غذایی رایگان ارائه می شود.

 

 

 

 

 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research